• Handbal bij HVV '70 voor meisjes

    Bij HVV '70 handballen meisjes, jongens en volwassenen in allerlei leeftijdsgroepen. En ze komen uit allerlei plaatsen Voorschoten, Wassenaar, Leiden, Voorhout, etc. om te genieten van de gezellige sfeer en top handballers.

    Top Handbal

    Het 1e senioren team speelt in de 1e Divisie. Dat is top handbal in de regio, vlakbij huis! Durf jij het aan om op dit niveau mee te doen?

    Zaal en veldhandbal in Voorschoten

    Handbal speel je in de zaal en op het veld. Het hele jaar door! En we handballen in Voorschoten. Ons clubhuis vind je aan de Weddeloop en als we de zaal in gaan is de Vliethorst onze thuisbasis. Lekker centraal in Voorschoten en vlakbij Leiden, Wassenaar en Leidschendam.

    Volwassenen handballen ook

    Handbal is voor iedereen van alle leeftijden. Voor volwassenen hebben we diverse heren en dames senioren teams. Heb je nog nooit gehandbald, kom dan eens meetrainen met de recreanten.

    Jeugd

    Handballen kan al vanaf 4 jaar. De jongste jeugd traint eerst een tijdje en kan zo snel mogelijk meedoen met competitie wedstrijden. Stroom je in bij de oudste jeugd dan moet je aan de bak, de jongens en meiden zijn in het veld fanatiek!

  • HS1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Gijsman, DickTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Gijsman, DickLokale stafTrainer
    Kneijber, HansTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma veld

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    16 feb.19:00Sittardia HS2 (h) - HVV '70 HS1 (h)SITTARD
    23 feb.20:00HVV '70 HS1 (h) - B&B Healthcare/WHC-Hercules HS1 (h)VOORSCHOTEN
    2 mrt.18:45Green Park Aalsmeer HS3 (h) - HVV '70 HS1 (h)AALSMEER
    9 mrt.20:30EHC HS1 (h) - HVV '70 HS1 (h)'S-GRAVENHAGE
    16 mrt.20:00HVV '70 HS1 (h) - DIOS HS1 (h)VOORSCHOTEN
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    HVV '70 HS1 (h) - Havas HS1 (h)9 feb.23 - 31
  • Poulestanden HVV '70 HS1 (3020 Heren Senioren (L))

    TeamGSGWGLVLPT
    B&B Healthcare/WHC-Hercules HS121172236
    Olympia'89/DOS'80 HS121142530
    Green Park Aalsmeer HS321133529
    Havas HS121124528
    DIOS HS121111923
    Berdos HS12185821
    HVV '70 HS121831019
    ARBO Rotterdam Handbal2175919
    G.H.V. HS121911119
    EHC HS121731117
    Sittardia HS221721216
    NHC HS121631215
    E&O HS221711311
    Atomium'61 HS12131177

    Poulestanden HVV '70 HS1 (B9020 Beker Heren Senioren Landelijk)

    TeamGSGWGLVLPT
    AJ Sports/Hellas HS111002
    KRAS/Volendam HS211002
    DIOS HS111002
    Wematrans/Quintus HS211002
    U.S. HS111002
    D.W.S. HS111002
    SMEZO/BFC HS111002
    SMEZO/BFC HS211002
    WPK/Westlandia HS111002
    Hercules HS311002
    Green Park Aalsmeer HS311002
    HVV '70 HS111002
    Green Park Aalsmeer HS211002
    G.H.V. HS111002
    Oliveo HS111002
    KRAS/Volendam HS311002
    B&B Healthcare/WHC-Hercules HS111002
    Sittardia HS211002
    DEF-Fire/Aristos HS211002
    Hellas HS210101
    ARBO Rotterdam Handbal10101
    Lelystad HS100000
    Olympia'89/DOS'80 HS100000
    Vrone HS100000
    Havas HS110010
    EHC HS110010
    Rapiditas HS110010
    handbalshop.nl/Witte Ster HS110010
    Tonegido HS110010
    Dongen HS110010
    HV Quintus HS310010
    Commandeur/VVW HS110010
    De Blinkert HS110010
    Helius HS110010
    Hercules HS210010
    Wittenhorst HS110010
    HaBo '95 HS110010
    Saturnus'72 HS110010
    Havas HS210010
    Vido HS110010
    B&B Healthcare /WHC-Hercules HS210010
    SOS-Kwieksport HS110010
    Gemini (Z) HS110010
  • Team indeling

    NaamRol
    Ham, Ferry v.d.Spelend teamlid
    Klaver, DennisSpelend teamlid
    Klaver, NickSpelend teamlid
    Kuiper, WesselSpelend teamlid
    Laernoes, JelmerSpelend teamlid
    Laernoes, NorbertSpelend teamlid
    Laumen, RutgerSpelend teamlid
    Runge, ArnaudSpelend teamlid
    Smirren, Max vanSpelend teamlid
    Versluijs, JelleSpelend teamlid
    Versluijs, MaartenSpelend teamlid