• Handbal bij HVV '70 voor meisjes

    Bij HVV '70 handballen meisjes, jongens en volwassenen in allerlei leeftijdsgroepen. En ze komen uit allerlei plaatsen Voorschoten, Wassenaar, Leiden, Voorhout, etc. om te genieten van de gezellige sfeer en top handballers.

    Top Handbal

    Het 1e senioren team speelt in de 1e Divisie. Dat is top handbal in de regio, vlakbij huis! Durf jij het aan om op dit niveau mee te doen?

    Zaal en veldhandbal in Voorschoten

    Handbal speel je in de zaal en op het veld. Het hele jaar door! En we handballen in Voorschoten. Ons clubhuis vind je aan de Weddeloop en als we de zaal in gaan is de Vliethorst onze thuisbasis. Lekker centraal in Voorschoten en vlakbij Leiden, Wassenaar en Leidschendam.

    Volwassenen handballen ook

    Handbal is voor iedereen van alle leeftijden. Voor volwassenen hebben we diverse heren en dames senioren teams. Heb je nog nooit gehandbald, kom dan eens meetrainen met de recreanten.

    Jeugd

    Handballen kan al vanaf 4 jaar. De jongste jeugd traint eerst een tijdje en kan zo snel mogelijk meedoen met competitie wedstrijden. Stroom je in bij de oudste jeugd dan moet je aan de bak, de jongens en meiden zijn in het veld fanatiek!

  • DCJ

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Molenkamp, WilfredTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HVV'70 DC1 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Gemini (Z) DC117140328
    2HV Quintus DC217130426
    3ODIS DC217111523
    4Oliveo DC21790818
    5WPK/Westlandia DC21772816
    6Hillegom DC1970214
    7HVV'70 DC117611013
    8Stompwijk'92 DC117511111
    9Schipluiden DC117511111
    10Verburch DC21710162
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Zondag 1 oktober, de gemengde D1 speelt thuis tegen de D1 van Rijnstreek. Bij aankomst in het clubhuis blijkt dat de spelers gespannen zijn. Wat is het geval? Rijnstreek staat aan kop maar voelt de hete adem van onze D dat gelijk staat qua punten. Het doelsaldo verschilt slechts 1 punt. Erg [...]

    Read more