• Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechtersAccommodatieDetails
    3 mrt20:45Habo '95 HS1 - HVV '70 HS1J. (Johan) Sullot (Scheidsrechter), H. (Harry) Meddeler (Scheidsrechter)De Burcht
    4 mrt12:50Gemini (Z) HA1 - HVV'70 HA1#Verlaan, S.H. (Stefan)Oosterpoort
    10 mrt10:00Oliveo F3 - HVV '70 F2Spies, R. (Richard)Het Nest
    11 mrt09:00HVV '70 F1 - Quintus (W) F3Vliethorst
    11 mrt09:45HVV '70 E1 - Westlandia E3Vliethorst
    11 mrt10:40HVV '70 HC1 - Helius HC1Vliethorst
    11 mrt11:20Vires et Celeritas HA1 - HVV'70 HA1#Elands, P.J.M. (Pieter)De Zebra
    11 mrt11:30Quintus (W) DC4 - HVV '70 DC1Eekhout Hal
    11 mrt11:50HVV '70 HS1 - Swift (H) HS1B. (Barry) van Zelm (Scheidsrechter), P. (Paul) van Vliet (Scheidsrechter)Vliethorst
    11 mrt13:25Olympia '72 DS1 - HVV '70 DS1Bronsgeest, G. (Gerda)Schulpwei
    11 mrt15:00Quintus/DIOS HB1# - HVV'70 HB1#Eekhout Hal
    17 mrt16:50Savosa GC1 - HVV '70 HC1Aksent
    17 mrt20:30Oliveo HS1 - HVV '70 HS1A.A. (Adri) van Leeuwen (Scheidsrechter), V. (Vincent) Obbens (Scheidsrechter)Het Nest
    18 mrt09:15HVV '70 F2 - ODIS F3Vliethorst
    18 mrt10:05HVV'70 D1 - VENECO VELO D3#Vliethorst
    18 mrt10:50HVV '70 DC1 - ODIS DC2Vliethorst
    18 mrt11:50HVV'70 HA1# - Gemini (Z) HA1Vliethorst
    18 mrt13:45HVOS DS3 - HVV '70 DS2Olympia
    18 mrt15:20VENECO VELO E5# - HVV '70 E1Meijer, L. (Lisa)Velohal
    24 mrt13:55Foreholte F3 - HVV '70 F2De Tulp
    24 mrt15:45HVOS GC1 - HVV '70 HC1Olympia
    25 mrt10:55Stompwijk '92 E1 - HVV '70 E1Bosch, M. (Milenka) van den, Hoogerdijk, E. (Elina)Sporthal Meerhorst
    25 mrt11:10DWS DS2 - HVV '70 DS1Groenoordhal
    25 mrt11:15HVV '70 DS2 - DIOS DS2Vliethorst
    25 mrt12:25HVV'70 HB1# - DWS HB1Vliethorst
    25 mrt14:30Verburch DC2 - HVV '70 DC1J.v.d.Valkhal
    25 mrt15:20handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS1 - HVV '70 HS1J. (Jim) Rosenau (Scheidsrechter), K (Karel) Vinke (Scheidsrechter)Waspik
    8 apr09:00HVV '70 F1 - Foreholte F2#HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    8 apr09:15ROAC D1# - HVV '70 D1ROAC/Hertogspark (V)
    8 apr09:45HVV '70 E1 - Westlandia E3HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    8 apr10:40HVV '70 DC1 - VELO DC2HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    8 apr10:40HVV '70 HS1 - Hellas HS3R. (Ricardo) Schoof (Scheidsrechter), H. (Hristijan) Stevoski (Scheidsrechter)Vliethorst
    8 apr11:30VELO F5 - HVV '70 F2VELO/Wateringen (V)
    8 apr11:40HVV '70 DS2 - Hellas DS1HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    8 apr12:50HVV'70 HB1# - Foreholte HB1HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    8 apr14:50Rijnstreek GC1 - HVV '70 HC1Rijnstreek/Sportpark de Bijlen (V)
    8 apr16:50HVV '70 HS1 - Helius HS1HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    14 apr11:00Oliveo HB2 - HVV'70 HB1#Oliveo/Het Nest (V)
    14 apr11:25Foreholte F1# - HVV '70 F1Foreholte/Sportterrein Elsgeest (V)
    15 apr08:30Verburch DC1 - HVV '70 DC1Verburch (V)
    15 apr08:30Oliveo HS1 - HVV '70 HS1Oliveo/Het Nest (V)
    15 apr09:00HVV '70 F2 - Oliveo F3HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    15 apr09:40Oliveo DS2 - HVV '70 DS2Oliveo/Het Nest (V)
    15 apr09:45HVV '70 D1 - Foreholte D2HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    15 apr10:25EHC E3 - HVV '70 E1EHC/Sportpark Westvlietweg(V)
    15 apr10:30HVV '70 HC1 - Hellas HC2HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    15 apr11:30HVV'70 HA1# - Hellas HA1#HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    21 apr10:35DIOS E2 - HVV '70 E1DIOS/Sportpark Den Hoorn(V)
    22 apr08:30ROAC F1 - HVV '70 F2ROAC/Hertogspark (V)
    22 apr09:00HVV '70 DS1 - WHC (Den Haag) DS1HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    22 apr09:00DWS HS1 - HVV '70 HS1DWS/Sportpark Prinses Beatrix
    22 apr10:10Unitas'63 GC1 - HVV '70 HC1Unitas/Sportpark Wipperspark(V)
    22 apr10:10HVV '70 F1 - VELO F2HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    22 apr10:15ODIS DC1 - HVV '70 DC1ODIS (V)
    22 apr10:55HVV '70 D1 - Saturnus Leiden D3HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    22 apr14:10Conventus HB1 - HVV'70 HB1#Conventus/Sportcomplex Develstein(V)
    22 apr15:10Westlandia DS1 - HVV '70 DS2Westlandia/Sportpark De Hoge Bomen
    12 mei11:00VELO F3 - HVV '70 F1VELO/Wateringen (V)
    13 mei08:30Hercules (R) DS2 - HVV '70 DS1Hercules/Sportpark Boswijk (V)
    13 mei09:00HVV '70 F2 - Quintus (W) F2HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    13 mei09:40Havas HA1 - HVV'70 HA1#Klein Brandt Almere
    13 mei09:45HVV '70 E1 - ODIS E3HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    13 mei10:00Olympia'72 D2# - HVV '70 D1Olympia'72/Sportpark Ter Weer(V)
    13 mei10:40HVV '70 HC1 - Roda '71 HC1HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    13 mei11:40HVV'70 HB1# - WHC (Den Haag) HB2HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    13 mei12:40HVV '70 DC1 - SV Hillegom DC1#HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    13 mei13:40HVV '70 DS2 - Stompwijk '92 DS1HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    13 mei14:50HVV '70 HS1 - Snelwiek HS1HVV'70/Sportpark Adegeest(V)
    26 mei10:00Hellas E3 - HVV '70 E1Hellas (V)
    26 mei10:00DIOS F1 - HVV '70 F1DIOS/Sportpark Den Hoorn(V)